- Це зручний спосіб дізнатися, чи все гаразд сьогодні з подихом. Не треба ніяково і крадькома підносити долоню до лиця, видихати і принюхуватися — маска зробить це автоматично. Далі вже можна діяти по ситуації: з'їсти м'ятну цукерку, ще раз почистити зуби (цього разу ретельніше), підкоригувати своє харчування тощо.
- Пов'язане з попереднім — маска розвиває смирення. Більше не виникає бажання зверхньо напосідати на інших людей у стилі «та навчися вже зуби чистити, від тебе тхне!» Маска привнесла в життя думку «Ааа!.. Так он воно як…»
- В масці можна не переживати про вираз обличчя, якщо на душі зле: можна спокійно опустити кутики губ донизу, відповідаючи на запитання «як справи», і можна крадькома показати язика нелюбому співрозмовнику. Помагає для рівноваги.
- І навпаки: можна не шаріючись либитися на всі 32, коли хочеться.
- Можна безгучно співати, слухаючи музику на вулиці! Не всім було комфортно це робити на очах у перехожих. Маска ж дозволяє відчути себе бек-вокалом в улюбленому гурті.
- Під маску можна запхати мікрофон і говорити по телефону: це чудовий захист від вітру і, відповідно, вища якість розмови. Можливий мінус: можна випадково почати енергійно хекати в мікрофон, але це якщо неправильно його розмістити під маскою.
- Маску можна дібрати в тон одягові. Для декого це так само важливо, як торба кольору чобіт.
- На масці можна носити рекламу! Навряд ви б одягали куртку з логотипом улюбленої ініціативи, а брендовані футболки й светри зараз ще поки заховані під куртками. Дивно, що досі немає масок з текстом «Тут може бути ваша реклама». (Чи вже є?)
- Маска — чудовий привід перейти на кращу косметику: треба ж знайти пудри і помади, які нею не стиратимуться. А краща косметика — це завжди добре. Себе варто поважати.
- І маска тримає вашу заразність при вас і захищає від заразності інших. Обмін мікробами має відбуватися за взаємною згодою, адже так? Носімо маски.
Фото: Viktoriia Ivankiv для Вікі любить пам'ятки / Wiki Loves Monuments Ukraine, CC Zero |